Hakkımızda

Kaliteli ve Modern Yapıları Birlikte İnşaa Ediyoruz


Gayrimenkul alanında çevresine örnek olacak projeler geliştirmek amacıyla kurulan Önderhan Yapı İnşaat Ltd. Şti. Mimari tasarım ve projelendirme, genel müteahhitlik, proje ve tesis yönetimi, dekorasyon, restorasyon vb. alanlarda hizmet vermeyi amaçlayarak 2007 yılında kurulmuştur.

Önderhan Yapı İnşaat Ltd. Şti olarak ,  genç  ve dinamik kadrosuyla, müşteri memnuniyetini hedefleyerek tecrübesi ve prensiplerinden ödün vermeden, konut , rezidans, otel, ofis ve kültür merkezi projeleri üretmek , üretilen projeleri uygularken kalite ve güven anlayışından taviz vermeden , tüm kanun ve yönetmeliklere uymayı asli görev olarak kabul etmiş eğitimli ve konusunda uzman ekiplerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İnşaat sektörünün en önemli gereksinimi, yatırımın emniyetli, kurum kimliği standartlarına ve şartnamelerine uygun, hızlı tamamlanmasını sağlayacak teknik ekiplerle çalışmaktır.

Firmamız fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya, bakım, onarım ve dekorasyona kadar her safhada tecrübeli ekipler ve teknik elamanlarla hizmet vermektedir.

Firmamız proje uygulamaları ve yönetimi, taahhüt, dizayn, mühendislik, mimarlık alanlarında tüm çalışanları ile beraber müteahhitlik hizmetleri ve yatırım faaliyetleri üzerine son derece kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz:

Yapılan taahhüt hizmetlerinin,

Planlanan bütçe dahilinde,

Zamanında,

Hatasız,

Kaliteli olarak gerçekleştirilmesidir .

Gökhan Önder

Genel Müdür

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

İstanbul Kültür Üniversitesi Proje Yönetimi Bölümü

İnşaat Yük. Mühendisi

Pınar Önder

Mimar

Maltepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü

İstanbul Kültür Üniversitesi Yapım Yönetimi Yüksek Lisansı

Yüksek Mimar

Mehmet Önder

Mali Müşavir - Kurucu

Mehmet Önder

Mali Müşavir - Kurucu

Müteahitlik

Fizibilite çalışmalarından anahtar teslim aşamasına kadar fizibilite,planlama bütçe çalışmaları , satış ve pazarlama metotları yaratılması, ve proje yönetim sistemi benimsenerek en kısa sürede doğru şekilde imalatların yapılması için tüm yapısal sistemler üzerine müteahitlik hizmetlerimiz.

Read More

Mimarlık Ve Mühendislik Hizmetleri

Estetik Modern ve İşlevsel yapıların teknik çözümleri için Mimar ve Mühendislik hizmetlerinin birlikte çalıştığı yapım metotları üzerine çalışmaktayız.

Read More

Proje Yönetimi Ve Danışmanlık

15 yılı aşkın proje yönetimi tecrübemiz ile fizibilite aşamasından satış perspektifleri ve planlamasına , projelerin hazırlanmasından tüm uygulama ve kalite kontrol aşamalarına kadar projelerin tüm safhalarında danışmanlık hizmetlerimi.

Read More

İç Mimarlık Hizmetleri

Tasarım aşaması ile birlikte işlevsel ve teknik altyapısı düşünülerek hazırladığımız konsept proje ve uygulama hizmetlerimiz

Read More
yütaş ytong winsa viko weber vitya teksan vaillant
sur teka siemens siemens serifoglu seranit serel schindler
polisan rehau scavolini otis pimapen legrand lineadekor marshall
kütahya kone Kalekim KlimaPlus jotun2 kabinet jotun intema
hüppe Logo Rojo Pantone Simulado 0-75-100-0 hafele hüni filli ferroli eca ege
dortek buderus audio baymak daikin betonsalogo aksa cimstone cozum alurad bosch artema abs canakkale_seramik dyo